O mnie​

Nie jestem idealny, ale nikt nie jest!
Razem możemy zdziałać więcej!

Wykształcenie:
Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji
Kierunek: Administracja, specjalność Administracja w Wymiarze Sprawiedliwości
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości  
Kierunek: Administracja, specjalność Prawo i ochrona pracy
Wyższa Szkoła Logistyki 
Podyplomowe: Menedżer BHP

Doświadczenie:
Sprzedaż B2B: Przez 9 lat pracowałem jako przedstawiciel i specjalista ds. systemów alarmowych, monitoringu CCTV oraz ochrony fizycznej.
Ratownictwo: Przygodę w Ratownictwie zacząłem jako kierowca karetki pogotowia. Kolejnym krokiem było ukończenie kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy po którym otrzymałem tytuł Ratownika.
Monitoring i bezpieczeństwo: Pełniłem funkcję Kierownika w Centrum Monitoringu, gdzie odpowiadam za nadzór nad zespołem i systemem CCTV.
Aktualnie: Operator Numerów Alarmowych, odpowiedzialny za kontakt ze służbami.

Prywatnie:
Mąż i Ojciec dwójki dzieci.
Mieszkam w Kamionkach od ponad 7 lat i od pierwszych dni interesuje się sprawami lokalnej społeczności oraz dbam o naszą okolicę. Twórca i prowadzący portal Gminakornik.pl, którego celem jest docieranie z informacjami z miasta i gminy Kórnik w łatwy i przystępny sposób do mieszkańców.
Pracuje w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim, w Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Specjalizuje się w bezpieczeństwie.

Nowoczesne technologie to moja pasja.

Jestem doświadczonym specjalistą ds. bezpieczeństwa z wieloletnim stażem pracy w branży. Posiadam rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie systemów alarmowych i kamer monitoringu CCTV. Stale śledzę najnowsze trendy i technologie w dziedzinie bezpieczeństwa. Pracowałem jako Ratownik, co pozwoliło mi rozwinąć umiejętności szybkiej reakcji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Obecnie pracuję jako operator numerów alarmowych, gdzie wykorzystuję swoje umiejętności analityczne i komunikacyjne do pomagania ludziom w potrzebie. Uwielbiam wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności, aby pomagać innym i chronić ich przed krzywdą. Jestem zaangażowany w budowanie bezpieczniejszej społeczności. Chcę wykorzystać swoje doświadczenie i umiejętności, aby pomóc mieszkańcom mojej gminy czuć się bezpieczniej. Jestem otwarty na nowe technologie i nieustannie rozwijam swoje umiejętności.